Sık Sorulan Sorular

SSS

SIK SORULAN SORULAR

SMS NEDİR
SMS (Short Message Service), Cep Telefonları aracılığıyla düz metinden oluşan kısa mesajların gönderilip alınabilmesi özelliğidir. Mesaj metni harfler, rakamlar ve alfanümerik karakterler içerebilir. Kısa mesajlar maksimum 160 karakter uzunluğunda olabilir.
SMS GÖNDERMEYE NASIL BAŞLARIM?
Sms gönderemeye başlamak için öncelikle sitemize üye olmanız ardından abonelik sözleşmesini doldurmanız gerekmektedir. Üyelik işlemi gerçekleştikten sonra bilgileriniz operatörlerimiz tarafından incelenir. Hesabınız tarafımızca onaylandıktan test edebilmeniz için hesabınıza 5 adet sms yüklenecektir. Bu işlemlerden sonra sms gönderimi yapabilirsiniz.
TOPLU SMS NEDİR?
Yukarıda tanımı yapılan kısa mesaj ( sms ) in binlerce numaraya aynı anda bir tuşla iletilebilmesidir.
İSTENEN EVRAKLAR NELERDİR ?
1. Abonelik Sözleşmesi , Her sayfası imzalı/kaşeli olacak şekilde elle doldurulmalı. Sözleşmeyi indirmek için tıklayınız 2. Kimlik Belgesi ,Sayfa yetkilisin (Nüfus Cüzdanı,Sürücü Belgesi,Pasaport) vb. kimlik fotokopisi. 3. Yerleşim Yeri Belgesi ,Sayfa yetkilisin e-Devlet üzerinden aldığı ikametgah belgesi. Belgeyi almak için tıklayınız Abonelik sözleşmesinin aslını ve diğer evrakları, 3K Telekom Ltd. Şti. adına, MNG kargo 188228121 anlaşma kodu ile karşı ödemeli gönderiniz. Aktivasyon işleminin tamamlanması ve SMS Başlıkların onaylanması için Bireysel / Adınız Soyadınız ile ; Kimlik fotokopisi İkametgah belgesi Unvan (Dr, Av. Smmm) isteniyorsa, unvan ispatlayıcı belge Şahıs Şirketi Unvanı ile ; Kimlik fotokopisi Faaliyet Belgesi veya Vergi Levha
HESAP ONAYLANDIKTAN SONRA NE YAPMALIYIM?
Hesabınız tarafımızca onaylandıktan sonra aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Öncelikle siteye giriş yapınız Kredikartıyla ödeme Gönderen adı oluşturma Kişi listesi oluşturma Grup oluşturma Tekli sms gönderebilme Çoklu sms gönderebilme Gruplara sms gönderebilme Raporları görebilme Mesaj taslakları oluşturabilme Gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.
HESABIMDA SMS KALMADI NE YAPMALIYIM ?
Sistemimizi test edebilmeniz için hesabınıza yüklediğimiz sms bitti ise yeniden sms gönderebilmek için Kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız ödeme anında hesabınıza işlenir ve göndermeye hemen başlayabilirsiniz veya Ödeme bildir sayfasındaki hesapnumaralarına havale veya Eft gönderebilirsiniz. Havaleyi yaptıktan sonra aynı sayfadan yaptığınız ödemeyi bildiriniz. Ödemeniz tarafımızca teyit edildikten sonra satın aldığınız sms paketi hesabınıza yüklenecektir.
NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM ?
Kredi kartınızla 7 / 24 online sms alabilirsiniz. Aldığınız smsler hesabınıza anında yüklenir. Banka hesaplarınızı internetten yönetebiliyorsanız interentten havale veya eft yapabilirsiniz. Banka aracılığya havale veya eft yapabilirsiniz yapabilirsiniz. ATM ( Bankamatik ) Eğer bir banka hesabınız yok ise veya mesai saatleri dışında para göndermek istiyorsanız bankamatiklerden kartsız işlem yoluyla 7 /24 işlem yapabilirsiniz. Havale veya EFT yapmak için Hesap numaralarımıza siteye giriş yaptıktan sonra Ödeme bildir sayfasından erişebilirsiniz.